Тендери на вантажоперевезення

Так складається, що сьогодні на ринку найбільш необхідними є послуги з вантажоперевезень і здійснення додаткових робіт, тісно з ними пов’язаних. Дивного в такому розкладі нічого немає, оскільки далеко не кожна компанія може дозволити собі утримувати власний автопарк. І тим більше, якщо потреба в такій послузі виникає епізодично. Є ще один нюанс, власний автопарк може поступатися за багатьма аспектами професіоналам, що спеціалізуються на вантажоперевезеннях. А тому краще скористатися їх послугами.

І оптимальне рішення в пошуку таких компаній (яких в наш час маса) — це тендери — швидке рішення виниклої проблеми з найменшими витратами. До речі, організація тендеру щодо державних закупівель транспортних послуг у випадках, передбачених законом, є обов’язковою.

Необхідність транспортування вантажів регулярно виникає у торгових фірм, державних, комерційних і громадських організацій, а також приватних осіб, які не мають власного транспорту відповідного призначення.

В цьому випадку виникає проблема вибору перевізника. І краще рішення — тендери на вантажоперевезення, дозволяють замовнику вибрати і укласти контракт з транспортною компанією, яка здатна доставити вантаж за адресою оптимальним маршрутом, в цілості, в зазначений термін і, що важливо, по самому доступному тарифу.

Мільйони тонн найрізноманітніших вантажів доставляються в Україні щодня — сировина і обладнання для промисловості, зерно, товари народного споживання і продукти, меблі, будматеріали і навіть театральні декорації та апаратура для концертів і фестивалів. Переважна частка тендерів на перевезення вантажів проводиться за участю зручного і досить дешевого автомобільного транспорту, здатного доставляти вантажі практично будь-якого виду і розміру, включаючи контейнерні і рефрижераторні перевезення. Рідше учасниками тендерів виступають дорожчі залізничні, судноплавні або авіакомпанії.

Тендери на перевезення вантажів можуть бути державними і комерційними

Для зручності учасників вони проводяться на спеціальних сервісних платформах, наприклад, таких як електронна система «ProZorro». Замовнику та потенційним виконавцям необхідно тільки зареєструватися. Зробити це можна тільки на спеціальних акредитованих майданчиках. Прикладом такого майданчика може бути цей tender.uub.com.ua.

Тендери на міжнародні перевезення, як правило, виграють транспортні фірми, які вже мають успішний досвід участі в подібних відборах і заслужили позитивну репутацію на цьому ринку. Крім гарантії доставки вантажу в термін, вони забезпечують сертифікацію, експертизу і митне оформлення вантажів, а також консалтингові послуги.

Для термінової доставки швидкопсувних, спеціальних або особливо цінних вантажів організовуються тендери на кур’єрську доставку. Отримати подібний контракт і доставити вантаж дбайливо і вчасно, незважаючи на будь-які екстремальні обставини, виключно вигідно з фінансової точки зору для компанії-перевізника. Позитивно відбивається це і на його іміджі.

Проста і надійна в роботі платформа дозволяє отримати вигоду і замовникам перевезень вантажів і виконавцям. Більш докладно про тендер на вантажоперевезення можна дізнатися перейшовши за цим посиланням https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tender-na-vantazhoperevezennya-v-derzhavnyh-zakupivlyah. Власники вантажу за допомогою такої платформи можуть на вигідних для себе умовах організувати вантажоперевезення негабаритних вантажів, великих обсягів вантажів, мультимодальні перевезення, отримати від перевізників і експедиторів цінові пропозиції. Перевізники ж можуть знайти нових клієнтів, а також укласти довгострокові контракти з власниками вантажу.