Державні закупівлі в системі Prozorro.Sale

Вже багато років державні закупівлі всіх активів юридичними особами та підприємцями в Україні здійснюються через електронні платформи. Це певні послуги, призначені для організації аукціонів, що пропонують усі види комерційної власності. 

Однією з найбільш актуальних та законних у державі є Українська універсальна біржа. Ділянка була побудована ще в 1997 році, але лише чотири роки тому вона зазнала масштабної реструктуризації. У реальному часі вигідно і, звичайно, не небезпечно купувати будь-які об’єкти комерційної власності на таких відкритих і прозорих сайтах. Корисні новини є за посиланням https://uub.in.ua/.

Переваги діяльності УУБ

Prozorro.Sale – це електронна платформа із сертифікацією та акредитацією, яка була розроблена та затверджена Урядом України як надійний та ефективний метод купівлі різних видів комерційної власності. Це пов’язано з низкою особливостей:

  1. На біржі немає корупції і вона не може з’являтися. Якщо один учасник не готовий придбати нерухомість, то він не подає заявку на нього. Будь-яка особиста кореспонденція перевіряється. Кожен учасник, проходячи реєстрацію, гарантує, що він виконає всі зобов’язання. Якщо цього не станеться, його чекають результати у вигляді санкцій.
  2. Якщо в ході операції виникають питання, їх можна вирішити, оскільки в системі багато учасників, які постійно знають результати. Вони вирішили такі труднощі на практиці або є консультантами з таких питань.
  3. Нові пропозиції постійно публікуються на електронній платформі. Завдяки величезному вибору на сайті та прискореному інструменту пошуку за певними критеріями кожен учасник має можливість знайти необхідні партії. Скажімо, тип приміщення, яке потрібно придбати, або автомобіль для роботи.
  4. Усі процедури обміну є юридично правильними та охороняються законом. Ця система затверджена КМ України, тому вона стає гарантом дотримання букви Закону при отриманні будь-якого майна або права на отримання позики у фінансовій установі.

Люди мають право робити покупки. Якщо ви хочете взяти участь у відкритому та чесному аукціоні, тоді зареєструйтесь на сайті Української універсальній біржі. Ця біржа працює в системі Прозорро.Продажі.