Торги в системі Прозорро.Продажі

Земельні торги з молотка – це відмінні перспективи прикупити ділянку агроназначенія за зниженою, ринковою ціною і почати або збільшити свій бізнес. Для того щоб в них брати участь в них потрібно лише провести реєстрацію на офіційній майданчику наприклад, Української універсальної біржі і зробити незначні внески по гарантії і реєстрації.

Зараз склалася ситуація була зручна тільки тим людям, які діють через хабарі і махінації. Таким чином, вони здійснювали продаж землі під маскуванням довгострокової оренди. А фермери, які займаються збільшенням продукції без якості дотримувалися мораторій. Раціонально влити капітали в ділянки і чекати великих прибутків, завдяки тому, що вони будуть правомочними власниками землі агровиробникам допоможе скасування цього мораторію. Так, створення земельного ринку круто змінить вектор ведення сільського господарства до зростання і розвитку.

Вступити в спадщину с/г угідь, а також покупають їх на прибуткових умовах має право відтепер і прості фермери. Однак доступний розмір землі поки в межах 100 га. Для підприємств він в рази більше до 10 000 га, але тільки через 2,5 року.

Природно на увазі маються земельні паї. Згідно Закону № 2195. Землі, що належать державі поки доступні лише для оренди. В системі аукціонів по землі Prozorro.Sale. будуть виконуватися дані процедури.

Аукціонні продажу – специфіка процедур на Prozorro.Sale 

Завдяки тому, що понад 60% загального активу землі припадає на с/г ділянки, старт роботи аукціонів по землі для України є суттєвим фактором розвитку добробуту народу. На вільне розпорядження своїм майном його господарі не мали прав останні двадцять років. Підписання документів купівлі-продажу, обміни наділів або оформлення їх в якості застави в банках були недоступно для них. Всі такого роду обмеження в агросекторі і вплинули на що склалося загострення ситуації.

Торги землі з молотка в Україні вже почалися

Новий закон про інтернет аукціонах землі вже буде діяти з 01 липня 2021 року. Всі українці цей закон чекали дуже довго. Для великих компанії виробляють агропродукцію і для дрібних фермерів цей закон передбачає багато перспективи.

Наслідки, до яких призвела відсутність землі земельного ринку – обвал вартості територій сільськогосподарського призначення і на їх оренду. В системі Prozorro.Sale можна буде орендувати землю. Але йдеться лише про землі, які перебувають на балансі держави. До липня всі такого роду аукціони проходять в службі з питань геодезії, картографії та кадастру. Більше корисної інформації є на порталі https://www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/zemelni-dilyanki/