Торги арештованим майном

На жаль, часто відбувається так, що людина потрапляє в складні життєві ситуації, і його фінансове становище не дозволяє розрахуватися з різними заборгованостями, навіть за рішенням суду. У таких випадках відбувається примусове вилучення рухомого майна, належного боржнику. Результатом цієї процедури є продажу арештованого майна і відшкодування боргів кредитору.

Інтернет-аукціон

Продаж з аукціону — це акт продажу конфіскованої власності з метою погашення заборгованості, що залишилася несплаченою. Процедура включає певні обов’язкові кроки, незалежно від того, чи стосується продаж до рухомого або нерухомого майна.

Сьогодні ви можете брати участь у купівлі арештованого майна в Інтернеті і робити ставки в цілковитій безпеці! З правилами таких торгів ви можете ознайомитися за посиланням https://megasale.com.ua/pravyla-provedennya-torgiv-areshtovanym-majnom-v-ukrayini/. Після реєстрації у вас буде онлайн доступ до всіх характеристикам товарів, і в кінці продажу процедура буде продовжена як традиційна операція.

За традицією стягнення права викупу зазвичай розглядається, якщо після отримання різних вимог про оплату (зокрема, офіційних повідомлень) боржник не платить щомісячні платежі по іпотеці або не виплачує один або кілька споживчих кредитів. Взагалі, арешту може бути піддано будь-яке майно, що належить боржнику: нерухоме (будинок, квартира і так далі), а також рухомі товари.

Під рухомим розуміється будь-який тип майна, яке може бути «переміщено» (транспортні засоби, ювелірні вироби, картини, меблі, електроніка тощо, за винятком особистого майна, необхідного людині для повсякденного життя. Вартість заарештованої власності повинна бути приблизно дорівнює належної до відшкодування сумі.

Вигідно купувати і продавати дрібно і великогабаритне рухоме арештоване майно можна з регулярною частотою на відміну від заарештованої нерухомості (будинки, квартири, інші споруди), так як в цьому випадку процедура дорога, довга і складна.

В день проведення аукціону продаж проводиться в онлайн режимі. Що стосується боржника, то для нього торги вважаються успішно відбулися, коли сума, отримана на аукціоні, достатня для погашення боргів боржника (або коли всі представлені товари продані).