Порядок реалізації арештованого майна — корисна інформація

Багато з тих, хто брав участь в аукціоні державної електронної системи, зазнали дій шахраїв, корумпованих чиновників і дискримінаторів. Банки і кредитори, які не змогли отримати гроші, обіцяні боржниками, повинні були страждати не менше. Це тривало протягом багатьох років, оскільки ринок конфіскованих активів руйнувався і вимагав раптових змін.

Але ці зміни відбулися, коли електронна комерція перейшла на український сайт UniversalExchange. Він має чотири рівні акредитації та затверджений Міністерством розвитку торгівлі. Це також найкраща фондова біржа в Україні, оскільки вона відповідає багатьом стандартам іноземних платформ торгівлі електронікою. Він зміг повернути втрачені гроші кредиторам і допомогти банкруту продати майно, конфісковане судом для вирішення проблеми боргу.

Протягом багатьох років продавав різні активи, включаючи рухомі і нерухомі активи, цінності, дрібну приватизацію, земельні ділянки, електроніку та обладнання. Щодня на сторінках з’являються сотні нових оголошень, в яких беруть участь понад 3000 чоловік.

Що може зробити UUB для своїх аукціонів і для своїх учасників?

Біржа піклується про своїх клієнтів і може дати їм можливості, найважливішими з яких є:

  1. швидкий і простий інтерфейс, а також простий спосіб знайти потрібну деталь за допомогою фільтрів;
  2. поради за годинниковою стрілкою при роботі на сайті;
  3. юридична допомога при підписанні різних угод з фондовою біржею та іншими учасниками;
  4. дані повний захист персональних даних;
  5. якісна технічна підтримка фахівців фондової біржі;
  6. полігон і регулярні семінари для поліпшення знань в цій області;
  7. чесна конкуренція під час аукціонних аукціонів;
  8. оновлення та офіційна інформація про різні аспекти сторінок.

Щоб стати учасником торгів, познайомитися з іншими учасниками, продавцями придбаних товарів, краще зрозуміти структуру ринку, почати заробляти на електронних аукціонах і отримувати гарний прибуток, потрібно швидко зареєструватися на офіційному сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/poryadok-realizatsii-areshtovanogo-majna-korysna-informatsiya/