Інвестування в Dogecoin

З появою технології блокчейн криптовалюти захопили світ. 2021 став найбільшим роком для криптовалют на сьогоднішній день: у травні ринкова капіталізація всіх криптовалют досягла 2,4 трильйона доларів США. У той час як такі відомі особи, як Уоррен Баффет та Ілон Маск, сперечалися про те, як криптовалюта може вплинути на майбутнє фінансів, вона напевно почала впливати, оскільки навіть найменші зміни у тенденціях тепер регулярно потрапляють у заголовки газет із глобальними наслідками.

Існують тисячі криптовалют на вибір, найпопулярніша з них — біткоін, ім’я якого є синонімом криптовалюти. До речі, зараз кожен може купити біткоіни на https://www.bybit.com/kk-KZ/. Але біткоін — не єдиний претендент на ринку, і останніми роками з’явилося кілька сотень популярних альтернативних валют, відомих як «альткоіни». Популярні назви включають Ethereum, Litecoin та Binance Coin. Але одна конкретна криптомонета виділяється з усього, що ми бачили досі – Dogecoin!

Що таке Dogecoin

Хочете вірте, хочете ні, але ця криптовалюта спочатку була запущена як жарт, щоб висміяти такі криптовалюти, як біткоін. Сама монета заснована на мемі «Doge», на якому зображена японська порода собак сіба-іну. З того часу морда собаки стала логотипом Dogecoin. Якщо говорити про технічні аспекти, то монета в основному заснована на Litecoin у плані коду. У ній використовуються ті самі методики, як і в Litecoin, наприклад, техніка видобутку.

Незважаючи на свій сатиричний статус, Doge здивував усіх – він завоював лояльну групу послідовників та згодом виріс у ціні. Здебільшого це сталося завдяки спільноті мемов, користувачам Twitter та групі Redditors. Всі разом ці фанати Doge сформували одне з найбільших угруповань криптовалюти. Люто віддані Dogecoin, вони сприяли його зростанню. Спільнота Reddit, зокрема, становить більшу частину людей, які володіють Dogecoin. Вони також є дуже інтерактивною групою і відомі тим, що допомагають іншим дізнатися про цю унікальну криптовалюту.

Dogecoin також залучив деяких відомих людей і знаменитостей стати частиною своєї спільноти. Від підтримки найбагатшої людини у світі Ілона Маска до підтримки Снуп Догга, Кевіна Джонаса, Джина Сіммонса та багатьох інших. Згідно Google Trends, 2021 став роком прориву для Dogecoin: у травні інтерес до Doge в пошукових системах Google досяг рекордно високого рівня — більше, ніж до Ethereum, і набагато перевищив Litecoin, токен, на який він був спочатку орієнтований.

Популярності Dogecoin також сприяли соціальні мережі, особливо такі платформи, як Reddit та Twitter. Рідко минає день без того, щоб у Twitter не з’явилися тисячі мемів на тему #dogecoin. Нещодавно Tiktok також почав сприяти зростанню популярності Dogecoin: програма запустила Dogecoin challenge, щоб допомогти більшій кількості людей інвестувати в Doge або просто отримати інформацію про нього. Придбати монети можна на https://www.bybit.com/uk-UA/