Аукціон необробленої деревини в м. Черкаси

З 1 лютого минулого року офіційний електронний майданчик є Електронна Українська Біржа «Прозоро».

Ще недавно партії сировини, закуплені великими лісовими компаніями, продавалися за прямими контрактами на біржових торгах. Але вони вирішили припинити виконання такої програми, тому що план не контролювався державою. Тому уряд вирішив перевести продажі деревини в електронну систему. Це дозволить «вбити двох зайців одним пострілом» — збільшити кількість учасників і зробити тендери справедливими і економічно вигідними.

Фахівці з електронної системи прозорі, а ринок колод вважається одним з найуспішніших напрямків онлайн-аукціонів, хоча продаж цієї деревини діє всього 12 місяців.

Приймаючи ці зміни, Міністерство енергетики та охорони навколишнього середовища прагне викорінити корупцію і збільшити прибуток від продажу колод.

Минулий рік стане переломним у лісовому господарстві. Крім повсюдної тіні лісового ринку, набула чинності заборона на вирубку карпатських лісів. Ця зміна була визнана громадськістю і дала позитивні результати. За перші кілька тижнів відкритих аукціонів деревини Лісозаготівельні організації отримали майже 40 мільйонів українських гривень.

Як проходять торги на аукціонах

Система прозора. Продажі виключають незаконне шахрайство, старі процедури знижок і забезпечують справедливі ціни і чесну ринкову конкуренцію.

Електронна система публічних аукціонів діє вже чотири роки і дозволяє продавати різні державні активи, від офісних меблів до великих промислових парків.

Сьогодні торги здійснюються прозоро, товари продають представники лісового бізнесу, а їхній дохід становить 10 мільйонів українських гривень. Багато з них вже є клієнтами української електронної біржі.

Обсяг необробленої деревини, доступної для продажу, становить від 100кубів і більше, вартість починається від 190 000 грн, але найближчим часом, у зв’язку з великим попитом в галузі, планується продавати продукцію у великій кількості.

На офіційному сайті біржі ви можете купити різні види необробленої деревини (дуб, сосна, граб, ясен) в лісгоспах Черкаської області.

Співробітники платформи УЕБ можуть надати вам якісні послуги та підтримку, щоб допомогти їм у підготовці та проведенні транзакцій.

Зацікавило? Переходьте за посиланням: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-prohodyat-auktsioni-z-prodazhu-neobroblenoi-derevini-v-cherkasah-na-prozorrosale/